Hakkımızda

Özel Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş hekimliği alanında çağdaş tedavi teknikleri ve hizmet anlayışını kendisine ilke edinen Özel Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 2013 yılında Dt.Sema SAÇLI tarafından kurulmuştur. Diş hekimliğinin bütün dallarında, son teknoloji ürünleri kullanarak hastalarımızın ağız ve diş sağlığıyla ilgili sorunlarını gidermeyi amaçlayan A Tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, önce güven ve memnuniyet hedefiyle çalışmaktadır.

https://esendent.com.tr/wp-content/uploads/2021/06/esendent-ekip-hakkimizda.jpg
  • Kalite Politikamız
  • Kurumsal Politikamız
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Tüm insanların sahip olduğu temel hak olan “Yaşama hakkı’’nın en önemli bileşenlerinden birisi sağlık ve sağlıklı yaşama hakkıdır. Bu doğrultuda ödün vermeden,Hasta ve Çalışan güvenliğini en üst seviyede tutarak , sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak devamlı kendisini geliştiren,çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için her türlü eğitim desteğini sağlayan ,sosyal sorumluluk projelerine önderlik eden, örnek bir yönetim ve işletim sistemi geliştirmektir.

Merkezimiz, A tipi ağız ve diş sağlığı merkezi olmanın getirdiği sorumluluğun bilinciyle uluslararası standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmayı ve ‘önce insan’ anlayışını temel felsefesi kabul eden, yeni ve modern teknolojiyi kullanan ve hasta haklarına önem veren kadrosuyla ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermeyi kalite politikası olarak belirlemiş bir kuruluştur. Tüm eylem planlarımız bu politika üzerine kurulmuştur.

Hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla alanında profesyonel, öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmak. Bu nedenle diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini en çağdaş ve modern donanımı ve konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmek, tedavi standartlarını yükseltip etik değerlerden ödün vermeden toplumun ve hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayarak sağlıklı ve mutlu gülümseyen insanların sayısını arttırmaktır.

Diş hekimliği teşhis ve tedavi yöntemlerinde hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezi olmak. Genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.

Whatsapp Destek Hattı
+90 546 596 10 56

Whatsapp Destek Hattı
+90 546 596 10 56

https://esendent.com.tr/wp-content/uploads/2021/06/esendent-logo-1.png

Diş hekimliği alanında çağdaş tedavi teknikleri ve hizmet anlayışını kendisine ilke edinen Özel Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 2013 yılında Dt.Sema SAÇLI tarafından kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Copyright 2021 Özel Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi.

Copyright 2021 Özel Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi.

0212 596 10 56
Whatsapp